Prierez profilu - S 9000 - Gealan
6
Počet komôr
82,5
Stavebná hĺbka systému (mm)
0,92
Priestupnosť tepla rámom (W/m²K)

Optimálna tepelná izolácia

Vyvinutie systému s najlepšími tepelno–izolačnými vlastnosťami nie je náhoda, ale výsledok cieleného vývoja. Úspech nám dáva za pravdu. Mnohé výpočty dokázali vynikajúce tepelno-izolačné hodnoty. Od začiatku bolo cieľom vývoja dosiahnuť pri štandardnej kombinácii s oceľou tepelno-izolačné hodnoty Uf – 0,92 W/m²K a tým zabezpečiť využiteľnosť systému v pasívnych domoch. To sa podarilo kombináciou všetkých inovatívnych detailov v koncepcii systému.

Tajomstvo spočíva v detaile

Systém S 9000 disponuje inteligentnou koncepciou tesnenia s tromi kontinuálnymi tesniacimi rovinami. Pre zlepšenie tepelnej izolácie je profil krídla už pri výrobe vybavený tesnením v drážke. Väčšia hĺbka zapustenia skla - 26 mm - zaisťuje zlepšenú tepelnú izoláciu.

Ľubovoľne kombinovateľné stredové tesnenie

Nový GEALAN systém S 9000 – kombisystém s konštrukčnou hĺbkou 82,5 mm – združuje v rovnakej miere prednosti a vlastnosti stredového aj dorazového tesnenia. Veľká stavebná hĺbka, šesť profilových komôr v ráme aj v krídle a k tomu tri kontinuálne tesniace roviny zaručujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Okná s takýmito vlastnosťami uspokoja aj najvyššie nároky.

  • Profil so 6 komorami v ráme aj v krídle
  • Oceľová výstuž v ráme aj v krídle
  • 3 kontinuálne tesniace roviny
  • Väčšia hĺbka zapustenia skla - 26 mm

Prehľad predností okien vhodných pre pasívne domy

  • Vynikajúca tepelná izolácia prispieva k zlepšeniu energetickej efektivity.
  • Vysoká miera pohody zvyšuje kvalitu bývania.
  • Testy vhodnosti použitia poskytujú istotu dlhotrvajúcej funkčnosti okna.
  • Investícia do okien vhodných pre pasívne domy sa amortizuje na základe potenciálu okien šetriť energiu vo veľmi krátkom čase. Nechajte si poradiť od našich odborných partnerov!
Salamander logo
Gealan logo
Aliplast logo
Ponzio logo
Maco logo
Roto logo

Zaoberáme sa predajom a montážou plastových a hliníkových okien a dverí, interiérových dverí a ich originálnych doplnkov, parapetov a kompletnej tieniacej techniky.

info.kpplast@gmail.com

Bratislavská 82, 900 24 Veľký Biel