Vonkajšie rolety sú exteriérový tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok.

Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, t.j. vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníku (plneného polyuretánovou penou).

Rolety vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu. Obťažovanie hlukom sa použitím predokenných roliet výrazne znižuje.

Sú ovládané buď manuálne s popruhom alebo klukou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky.

ROLETA RADIX

PREDOKENNÁ ROLETA

POPIS:

Predokenná roleta určená pre dodatočnú montáž do ostenia. Skladá sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt. Pancier je zostavený z lamiel o krycej výške 37mm, ktoré môžu byť hliníkové (vyplnené polyuretánovou penou) alebo plastové. Roletový box je vyrobený z valcovaného hliníka a je dodávaný v 6-tich veľkostiach v závislosti na výške rolety. Štandardne sa ponúka vo farbe bielej a hnedej.

Na želanie zákazníka je možné ju nalakovať podľa vzorkovníka RAL. Roletový box je v rovnakých farbách ako vodiace nohy. Hliníkové vodiace nohy sa pripevňujú na rám okna alebo do ostenia.

Štandardne sú dodávane v bielej a hnedej farbe (možno i lakovanie podľa vzorkovníka RAL alebo polep renolitovou fóliou). Bežným doplnkom roliet, dnes býva motorické ovládanie s možnosťou skupinového riadenia jednotlivých roliet a centrálnym ovládaním.

ROLETA COVERT

PREDOKENNÁ ROLETA

POPIS:

Predokenná roleta so zaomietacím boxom, určená pre montáž do novostavieb, pri rekonštrukciach a pri zateplovaní. Skladá sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt. Hliníkové vodiace nohy sa pripevňujú na rám okna alebo do ostenia. Štandardne sú dodávané v bielej a hnedej farbe (možno i lakovanie podľa vzorkovníka RAL alebo polep renolitovou fóliou).

Konštrukcia boxu dovoľuje otvorenie revíznej klapky i po čelnom zaomietnutí boxu. Box je dodávaný v štyroch veľkostiach v závislosti na výške rolety. I tento typ roliet je možno vybaviť motorickým ovládaním s možnosťou skupinového riadenia jednotlivých roliet a centrálnym ovládaním.

ROLETA COMBI

NADOKENNÁ ROLETA

POPIS:

Nadokenná roleta, určená pre montáž ako súčasť plastového okna u novostavieb, ale aj pri rekonštrukciách. Roletový box je zostavený z plastových blokov v bielej alebo hnedej farbe s možnosťou polepu renolitovou fóliou. Box je zateplený a má obdažnikový prierez.

Dodáva sa v dvoch základných veľkostiach v závislosti na výške rolety. Rovnako tento typ roliet je možno vybaviť motorickým ovládaním s možnosťou skupinového riadenia jednotlivých roliet a centrálnym ovládaním.

Salamander logo
Gealan logo
Aliplast logo
Ponzio logo
Maco logo
Roto logo

Zaoberáme sa predajom a montážou plastových a hliníkových okien a dverí, interiérových dverí a ich originálnych doplnkov, parapetov a kompletnej tieniacej techniky.

info.kpplast@gmail.com

Bratislavská 82, 900 24 Veľký Biel