Prierez profilu - Streamline SL - Salamander
24 - 48
Hrúbka sklenných výplní (mm)
5 - 7
Počet komôr
76 - 82
Stavebná hĺbka systému (mm)
1,1
Priestupnosť tepla rámom (W/m²K)

Už na prvý pohľad Vás nový profilový systém spoločnosti Salamander osloví tradične ultra bielou farbou a hladkým povrchom, ako aj estetickým designom a technicky prepracovaným usporiadaním 5 komôr. Nadštandardné stavebné osadenie 76 mm zabezpečuje optimálne tepelno - izolačné vlastnosti.

Profilový systém Streamline SL v kombinácii s dvojitým EPDM tesnením poskytuje dokonalú, takmer hermetickú tesnosť okna. Elegantný oblý tvar krídla je harmonicky zvýraznený novým tvarom zasklievacej lišty umožňujúcej štandardnú hrúbku zasklenia 24 mm.

Hrúbka obvodových stien profilového systému, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najprísnejších noriem v kombinácii s použitou pozinkovanou výstuhou rovnako pre rám i krídlo zabezpečuje potrebné statické vlastnosti výrobku.

  • Elegantné oblé krídlo so stavebnou hĺbkou 76 - 82mm
  • Výnimočná ľahká starostlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom.
  • Dodávka vo veľkom množstve štandardných farieb a dekorov.
  • Sú možné aj individuálne požiadavky farieb - RAL
  • Pozinkovaná železná výstuž garantuje vysokú stabilitu

Vďaka kombinácii rámu s hranatým, resp. čiastočne vsadeným oblým krídlom vytvárajúcim tieňovú drážku je Streamline SL vhodný prakticky na všetky typy stavieb, čo je znásobené možnosťou použitia všetkých doplnkových profilov z rady 3D Luxus.

Salamander logo
Gealan logo
Aliplast logo
Ponzio logo
Maco logo
Roto logo

Zaoberáme sa predajom a montážou plastových a hliníkových okien a dverí, interiérových dverí a ich originálnych doplnkov, parapetov a kompletnej tieniacej techniky.

info.kpplast@gmail.com

Bratislavská 82, 900 24 Veľký Biel