SIEŤOVÉ DVERE

Siete proti hmyzu - Sieťové dvere
POPIS:

Sieťové dvere si v poslednej dobe získali veľkú obľubu. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je dodávaná v šedej farbe a je prakticky neviditeľná.

Rám o rozmeroch 53 x 20 mm je vyrobený z extrudovaného hliníka a je povrchovo chránený vypalovacím lakom. Môže byť dodaný vo farbe bielej, hnedej, v imitácii dreva (renolit) alebo v RAL prevedení. Rám je v rohoch spojený vnútornými kovovými prvkami. Sieťové dvere sa dajú namontovať aj so samozatváracími pántami, ochrannou lištou proti prekopnutiu a ďalšími doplnkami.

LEMOVÉ SIETE

Siete proti hmyzu - Lemové siete
POPIS:

Siete ISSO OE 19x8, 25x10 a 37x10 sú určené pre použitie do vonkajšieho rámu plastových okien a tam, kde má okno viac zaoblený vonkajší rám. Rám je vyhotovený s lemom o veľkosti od 10 do 14 mm, ktorý dokonale prilne k rámu okna.

Rám je vyrobený z extrudovaného hliníka a tým dosahuje väčšiu pevnosť. Môže byť dodaný vo farbe bielej, hnedej, v imitácii dreva (renolit) a v RAL prevedení.

Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je dodávaná v šedej farbe a je prakticky neviditeľná. Montáž sieťky je možný urobiť z interiéru. Väčšinou sa robí pomocou hliníkových otočných háčikov o veľkostiach od 0 do 17mm.

DVEROVÁ ROLOVACIA SIEŤ

Siete proti hmyzu - Dverová rolovacia sieť
POPIS:

Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Navíjanie siete zaisťuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištamiopatrenými tesniacimi štetinkami.

Vytiahnutá sieťovina je aretovaná magnetickou gumou ktorá je umiestnená na koncovej lište a dorazovej lište, ktorá tvorí spolu s vodiacimi lištami a boxom utesnený obvod celej siete.

Salamander logo
Gealan logo
Aliplast logo
Ponzio logo
Maco logo
Roto logo

Zaoberáme sa predajom a montážou plastových a hliníkových okien a dverí, interiérových dverí a ich originálnych doplnkov, parapetov a kompletnej tieniacej techniky.

info.kpplast@gmail.com

Bratislavská 82, 900 24 Veľký Biel